form_maker - en to mt translation catalogue (41 entries)

en: Street Address
mt: Indirizz Triq

en: Street Address Line 2
mt: Indirizz Triq Linja 2

en: City
mt: Belt

en: State / Province / Region
mt: Stat / Provinċja / Reġjun

en: Postal / Zip Code
mt: Postali / Zip Kodiċi

en: Country
mt: Pajjiż

en: Your score should be less than
mt: Punteġġ tiegħek għandu jkun inqas minn

en: Error, incorrect Security code.
mt: Error, il-kodiċi tas-Sigurtà żbaljata.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
mt: Ip tiegħek hija lista sewda. Jekk jogħġbok ikkuntattja l-amministratur websajt

en: The file exceeds the allowed size of
mt: Il-fajl jeċċedi-daqs permess ta '

en: Error, file cannot be moved.
mt: Żball, fajl ma jistgħux jiġu mċaqalqa.

en: Nothing was submitted.
mt: Xejn ġiet sottomessa.

en: Your form was successfully submitted.
mt: Formola tiegħek ġie negozjat b'suċċess sottomessa.

en: Error, email was not sent.
mt: Żball, email ma ntbagħatx.

en: Your email address is already verified.
mt: Indirizz email tiegħek diġà verifikata.

en: Your email has been successfully verified.
mt: Email tiegħek tkun ġiet ivverifikata b'suċċess.

en: Your email verification has timed out.
mt: Verifika email tiegħek tkun puntwali out.

en: Verification link is invalid.
mt: Link verifika huwa invalidu.

en: This is not a valid email address.
mt: Din mhix l-indirizz email validu.

en: January
mt: Jannar

en: February
mt: Frar

en: March
mt: Marzu

en: May
mt: Mejju

en: June
mt: Ġunju

en: July
mt: Lulju

en: August
mt: Awwissu

en: September
mt: Settembru

en: October
mt: Ottubru

en: November
mt: Novembru

en: December
mt: Diċembru

en: Quantity
mt: Kwantità

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
mt: Inti ma tistax tagħżel id-dati ta 'qabel. Agħżel data tal-bidu minn dak attwali.

en: field is required.
mt: qasam hija meħtieġa.

en: The
mt: Il-

en: value must be between
mt: valur għandha tkun bejn

en: GO
mt: go

en: Reset
mt: Irrisettja

en: From
mt: Mill

en: To
mt: Biex

en: Select a Field
mt: Agħżel Qasam

en: Select a Date
mt: Agħżel Data
